czwartek, 30 kwietnia 2015

Wystawa w Sanoku czyli nadrabianie moich zaległości.

Ten post powinien być napisany co najmniej w lutym, ale jakoś-siakoś tak wyszło, że, a to nie miałem czasu, a to chęci i koniec końców zapomniałem o jego napisaniu.
Tak więc chcąc przynajmniej w kwietniu mieć jeden wpis czym prędzej w jego ostatnim dniu nadrabiam zaległości.
XXIX Podkarpacki Konkurs Kartonowych i Plastikowych Modeli Redukcyjnych bo o nim tu mowa, odbył się w dniach 17-31.01.2015. Organizatorem był Osiedlowy Dom Kultury "Puchatek" działający przy Sanockiej Spółdzielni Mieszkaniowej. Będąc akurat w Sanoku u rodziny postanowiłem wybrać się na niego.
Na początku zdjęcia.
Samoloty i śmigłowce:

Pojazdy, artyleria, dioramy:
Statki i okręty:


Sci-Fi:


Budowle i figurki:
Przyznaję bez bicia, że nie zrobiłem zdjęć wszystkim modelom z racji braku większej ilości czasu (mea culpa). W przyszłym roku jeśli Bóg da, a partia pozwoli zrobię relację z większą ilością zdjęć.
Z racji tego, że był to środek tygodnia frekwencja była niska (ja i kuzynka plus "w przelocie" jakiś pan, zapewne z modelarni bo rozmawiał z kimś przez komórkę o wystawionych modelach jego podopiecznych).

Zainteresowanym tegorocznym konkursem w Sanoku jak i przyszłymi podaję kilka linków:

P.S.: widzę, że magiczny licznik pokazuje już ponad pięć tysięcy odwiedzin mojego Notatnika. Korzystając z okazji chcę bardzo serdecznie podziękować wszystkim odwiedzającym i zaprosić do dalszego odwiedzania tej strony. Dziękuję bardzo. :)

Do zobaczenia w następnym wpisie.
PGiN

1 komentarz: